Detaylar

Kategori Başvuru Kaynak
Yayıncı Akademi Titiz Yayınları
Liste Fiyatı 200.00
Format Kitap
Barkod 9786057604217
Yayın Tarihi 2020-07-01
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 886
Kapak Karton
Kağıt 1.Hamur
Boyut 160 X 240

İngilizce - Günlük Konuşma Kalıpları Film ve Dizi Konuşmaları Çeviri Tekniği; Sınav Tekniği Akademik Yayın Sunum ve Ders Tekniği

Modern ülkeler, okullarında verdikleri eğitim ile üç grup birey yetiştirmeyi amaçlarlar. ilki mesleki uzmanlığa sahip kişiler, ikincisi teknoloji kullanan uzmanlar ve üçüncüsü ise araştırma yapan uzmanlardıi Eğitim, bireyler için gereklidir ama yeterli değildir. Kendi kendine öğrenen ve kendi kendine düşünen bireyler olmak, entelektüel sermayemizin sürekli gelişmesine neden olur. Bilgili kişiler, diğer herkesten farklılaşırlar. Bilgiyi bulunduğumuz yerde bekleyerek aramanız artık bu çağda yeterli değildir. Bilgiyi, bütün dünyada aramalısınız. Bunun için tek bir şeye ihtiyacınız vardır: o da teknoloji dilini bilmelisiniz, yani bugün için ingilizceyi. Bazı coğraftalarda bulunan bireyler, yaşamak için İngilizce öğrenmeye mecburdurlar. İngilizce `yi bilmek, yaşamak için size, dünyada önemli firsatlar sunar.
Bu kitap, cep telefonlarınızla her zaman izleyebileceğiniz videolarla eşleştirilmiş olan ve geniş bir yelpazede bulunan konularıyla, ingilizceyi kolay bir şekilde öğrenmeniz, duymanız, görmeniz ve konuşmanız için hazırlanmıştır.

Emeği Geçenler

Editör   : Gözde Mert
Yazar   : Gözde Mert

Satış

200.00
Liste Fiyatı : 200.00
Kazancınız : 0.00
 Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %0 indirim